Drozd napisał(a):

|
Stawiam mamrota, że w meczu z Lechem też będą karne i czerwienie jeśli zajdzie konieczność..
|
No i się nie pomyliłem na koniec policzymy ile punktów mistrz zawdzięcza karnym

.
Już nawet stranieri widzą tą parodię
Cytat:
|
Z boiska schodziłem bardzo zdenerwowany. Między innymi zachowaniem Koseckiego. Podszedłem do niego i powiedziałem, co myślę o tym wszystkim. Uważam jednak, że takie rozmowy powinny zostać między piłkarzami. Nie cenię takich graczy jako Kosecki. To, co on wyrabia, to parodia. Sam gra ostro, ale wystarczy go dotknąć i płacze jak panienka. Lekkie popchnięcie i turla się na boisku przez kilkanaście metrów. Facetowi ewidentnie futbol pomylił się z Hollywood. Jak chce być aktorem, to nie powinien grać w piłkę - opowiada swoją wersję na łamach "Super Expressu" Kebba Ceesay.
|
Normalny sędzia wykopałby tego symulanta po 15 minutach...