Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23657
Stary 20.05.2013, 14:21
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Stawiam mamrota, że w meczu z Lechem też będą karne i czerwienie jeśli zajdzie konieczność..
No i się nie pomyliłem na koniec policzymy ile punktów mistrz zawdzięcza karnym .

Już nawet stranieri widzą tą parodię

Cytat:
Z boiska schodziłem bardzo zdenerwowany. Między innymi zachowaniem Koseckiego. Podszedłem do niego i powiedziałem, co myślę o tym wszystkim. Uważam jednak, że takie rozmowy powinny zostać między piłkarzami. Nie cenię takich graczy jako Kosecki. To, co on wyrabia, to parodia. Sam gra ostro, ale wystarczy go dotknąć i płacze jak panienka. Lekkie popchnięcie i turla się na boisku przez kilkanaście metrów. Facetowi ewidentnie futbol pomylił się z Hollywood. Jak chce być aktorem, to nie powinien grać w piłkę - opowiada swoją wersję na łamach "Super Expressu" Kebba Ceesay.
Normalny sędzia wykopałby tego symulanta po 15 minutach...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując