Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#651
Stary 20.05.2013, 14:08
Nie, nie mam ich teraz i nie bylem zainteresowany.
Dawno dawno temu (od 2010 do początku 2012) mialem te kanaly i nie przypominam sobie, zebym kiedykolwiek cos obejrzal.
Ostatnio edytowane przez rav : 20.05.2013 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując