Gwiaździsty napisał(a):

Swego czasu na forum trwał spór o prawdziwa role Wałęsy. Bolkoidzi byli pewni swego wodza, przeciwnicy podrzucali znane ale nie funkcjonujące w publicznym obiegu fakty na temat jego przeszłości.
Teraz gdy tzw. salon przy...lił Bolkowi mocno w łeb, ten zaczął wierzgać i grozić kumplowi z salonu ujawnieniem jakiś mocno kompromitujących faktów z jego życiorysu.
A jak to widzi Gwiazda:
wis.la/epays
P.S. A czyją strone w tym sporze biorą teraz bolkoidzi ? Niezły dylemat dla nich
|
Gwiazda zawsze mial z Walesa problem. Zrodlem takiej niecheci moze byc zwykla zazdrosc. To co funkcjonuje nt. Walesy niektorzy nazywaja faktami a inni manipulacja. Fakty to sa taki, ze jest wielu takich w Polsce, z Gwiazda na czele, ktorzy role Walesy chca koniecznie sprowadzic do roli frajera ktory sie paletal po Stoczni. Dlaczego? Zwykle kompleksy. Najwazniejsze to skompromitowac Walese bo wtedy pojawi sie miejsce na kreowanie nowych bohaterow tamtych czasow i moze gdzies da sie upchac Kaczynskich w calej tej walce z komuna. Juz Jarek opowiadal o swojejj walce, o tym jaki to byl zaskoczony brakiem internowania.
PS. "bolkoidzi"...co to w ogole jest za konstrukcja?