Gwiaździsty napisał(a):

Ale i tak wg. Szpenia i innych najważniejsze jest to , że mają ....dobre CV
|
Moze napiszesz, co miala dobrego pani Jakubiak kiedy robiono z niej ministra sportu? Bo ona to nie miala nawet CV...
Na czym twoim zdaniem, ma sie opierac pracodawca zatrudniajac ludzi? Przeciez jakos musza mu swoje kwalifikacje pokazac. Oczywiscie wy sadzicie, ze albo CV mozna sobie wsadzic albo CV jest sfalszowane, ponaciagane jak guma w majtkch itd...Wiec generalnie: nie mozna opierac sie na CV bo...i tu nastepuje ciag przypuszczen, domnieman itd.Zaczynacie wpierdzielac wlasny ogon