|
Senior Member
Offline
|
#2564

20.05.2013, 07:29
|
Milionerzy w polskiej piłce
http://eurosport.onet.pl/tylko-w-one...wiadomosc.html
Dwa fragmenty o Wiśle:
Podobnie jak wola walki o Ligę Mistrzów dla Wisły Bogusława Cupiała. Pod koniec ubiegłego roku pojawiały się informacje, że sprzedałby klub nawet za 50 mln zł. Zdeterminowanych kontrahentów nie widać. Marzył o Pucharze Polski, ale rozbity zespół nie zrobił mu nawet takiej przyjemności. Teraz nikt nie wie, co zrobi w nowym sezonie.
i :
Kulczyk-junior w przeszłości namawiał ojca, by zasilił Lecha pokaźną gotówką, ale zawsze bezskutecznie. Natomiast on sam w przeszłości finansował już wynagrodzenie Piotra Reissa, gdy ten przed laty dostał ponętną ofertę kontraktu z Wisły Kraków. Wtedy właśnie Kulczykowa kontroferta skłoniło go do pozostania przy Bułgarskiej.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
|
|