|
Nie przypuszczam .by Cupiała nie było stać na zdominowanie ligi ,ale niby komu ma to udowodnić ?
Jednemu ,czy drugiemu piszącemu na forum ?
Po prostu wtopił za dużo w stosunku do osiągniętych wyników.
Teraz chce by to zawodnicy pokazali ,że warto im płacić.
Jest tylko jeden problem - trener.
Z tym trenerem nawet robiąc jakiekolwiek zakupy ,to tak jakby wyrzucić pieniądze w błoto.
PS.
Chyba przejął się tym ciągłym zarzucaniem mu ,że za często zmienia trenerów.
Szkoda ,że padło to w momencie pracy Kulawika.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|