Konrad. napisał(a):

Nie minęły. Tylko że teraz w tych workach musi być znacznie więcej pieniędzy.
Cupiał na przełomie wieków co okienko wydawał dwa razy więcej kasy niż reszta ligi razem wzięta. Płacił też drugie tyle. Gdyby dzisiaj zrobił to samo, też zdominowałby ligę...
Tylko że dzisiaj już go na coś takiego nie stać.
|
Wyrzucanie worka kasy, które pojawia się tu jako zwrot potoczny u bossa niestety jest rzeczywistością. Można głupio wyrzucić, czerpiąc chwilową satysfakcję z patrzenia na odlatujące z wiatrem banknoty i można to samo zrobić inwestując aby w przynajmniej część tej kasy się zwróciła. Cupiał nie raz, nie dwa i nie trzy pokazał, ze ma gest, sprawił sobie i nam miłe chwile tylko gdy euforia minęła oskarżył wiatr, że mu te pieniądze gwizdnął. Każde kolejne rzucenie kasy to właśnie wywalenie jej przez okno. Najpierw nasz dobrodziej musiałby zamknąć okna i zlikwidować przeciąg a później sobie rzucać kasą po korytarzach na Reymonta 22.