mitmichael napisał(a):

Koniec Hajty juz był gloszony po tym jak zostal wyrzucony na trybuny. Ponoc szykuja sie na powrot Michala Probierza - gdzies tak czytalem. Hajto cwaniakował jak jeszcze nie był trenerem a teraz zostanie zwolniony - tyle nawojował. Drugi, ktory sie wymadrza to ten co ma kontakty... Swierczewski czy jak mu tam Jeden lepszy od drugiego
|
Jak widać samą pewnością siebie i bezczelnością nawet w Polsce daleko się nie zajedzie... no chyba że ktoś się nazywa Smuda...
