Arturo Qr2nów napisał(a):

Jakim cudem Flota jest tak wysoko w tabeli... Przecież, to co oni grają, to jest komedia. Dwaj murzyni radosny futbol prosto z Orlika (bez grama przesady), reszta zawodników "umiejętności" i "motoryka" najwyżej z III ligi
|
Chcą to przegrać więc muszą się ośmieszać na maksa żeby żydy wygrały.
Ale pewnie w ostatniej kolejce po "dramatycznym" meczu pukną Termalikę, która tym samym straci szansę na awans. Jakaż emocjonująca rywalizacja...