|
a tego Chaveza to nie mieliśmy w którymś lecie upchnąć zgodnie z umową z jego poprzednim klubem? Czy to nie czas najwyższy?
Poza tym ja Wilkowi już bym dał odpocząć, tyle lat i dalej przyjęcia piłki się nie nauczył. Już dał bym szanse innym i pozwolił mu iść do tej PL.
|