Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15258
Stary 19.05.2013, 18:08
a tego Chaveza to nie mieliśmy w którymś lecie upchnąć zgodnie z umową z jego poprzednim klubem? Czy to nie czas najwyższy?

Poza tym ja Wilkowi już bym dał odpocząć, tyle lat i dalej przyjęcia piłki się nie nauczył. Już dał bym szanse innym i pozwolił mu iść do tej PL.
Odpowiedz cytując