Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
surdut
Member
Od: 09.2007
Offline
#
6432
19.05.2013, 17:21
jak w edytorze fm 2012 zmienic wysokosc nagrod za miejsce w lidze?
szukam szukam i znalesc nie moge :(
Wisła 1906 Kraków
surdut
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do surdut
Znajdź inne posty napisane przez surdut