Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1688
Stary 19.05.2013, 14:40
Zohan napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, tym bardziej, że na tę chwilę nie ma w Polsce dobrych trenerów. Nie ma dobrych polskich trenerów (może z wyjątkiem Skorży)
Dyzma zarabia w Regensburgu 40 tyś € za miesiąc , więc raczej pewnie stać nas obecnie na trenera z 3 Bundesligi co najwyżej
Odpowiedz cytując