Zohan napisał(a):

|
Dokładnie, tym bardziej, że na tę chwilę nie ma w Polsce dobrych trenerów. Nie ma dobrych polskich trenerów (może z wyjątkiem Skorży)
|
Dyzma zarabia w Regensburgu 40 tyś € za miesiąc , więc raczej pewnie stać nas obecnie na trenera z 3 Bundesligi co najwyżej