xiondz77 napisał(a):

|
Owszem Piątek by sie bardzo przydał, ale jeśli chcemy budować drużyne na lata to pierwszym kogo powinnismy sprowadzic powinien byc własnie Przybecki.
|
Ktos pisal wczoraj na shoutboxie, ze Krol oczekuje za Przybeckiego 1mln a za taka cene z miejsca odpada
W temacie transferowym podawany był link do wypowiedzi Mili, w ktorej nie wykluczył ze mogłby zagrac u Nas w nastepnym sezonie tak wiec moglby skład wygladac tak:
Miskiewicz - Stolarski, Glowacki, Uryga, ? (ten nowy co niby go obserwujemy) albo Bunoza (bardziej mnie przekonuje niz Burliga) - Wilk/Sobolewski, Piątek - Małecki, Mila, Sarki - Demjan

. Mila rozwiazalby Nasz problem jezeli chodzi o pozycje ofensywnego pomocnika a dzieki temu nie musielibysmy ogladac w akcji Garguły (od 1 minuty).
Teraz ławka rezerwowych:
1. Bieszczad (a moze sciagniemy kogos innego) lub Pareiko (jezeli przedłuzymy umowe)
2. Jovanovic
3. Wilk lub Sobolewski
4. Chrapek
5. Szczewczyk
6. Gargula
7. Boguski
A jeszcze w obwodzie byłby Chavez (o ile nie bedzie chcial odejsc lub klub bedzie chcial sie go pozbyc), Burliga, Czekaj, Brud czy Buras no i Nalepa, ktory wraca po tym sezonie. Jezeli jednak Mila by nie przyszedl to zostaje Boguski/Chrapek/Garguła do srodka. I fajnie byłoby gdyby taka druzyne prowadzi Kazimierz Moskal ale niestety bedziemy zmuszani ogladac Smude. Teraz mozecie komentowac czy to co podalem Wam pasuje
PS1: ławka i 1 skład podałem taki bo nie licze na zbyt duzo transferow.
PS2: pozostaje jeszcze sprawa co z Kosowskim czy klub bedzie chcial go jeszcze zatrzymac na kolejny sezon czy nie a z tego co Kosa mowił mogłby jeszcze pograc
PS3: a osobom takim jak Iliev, Sikorski czy Genkov dziekujemy (z tym ostatnim ponoc klub chce sam rozwiazac kontrakt bo inaczej musiałby zostac)