Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15255
Stary 19.05.2013, 14:39
xiondz77 napisał(a):Wyświetl post
Owszem Piątek by sie bardzo przydał, ale jeśli chcemy budować drużyne na lata to pierwszym kogo powinnismy sprowadzic powinien byc własnie Przybecki.
Ktos pisal wczoraj na shoutboxie, ze Krol oczekuje za Przybeckiego 1mln a za taka cene z miejsca odpada


W temacie transferowym podawany był link do wypowiedzi Mili, w ktorej nie wykluczył ze mogłby zagrac u Nas w nastepnym sezonie tak wiec moglby skład wygladac tak:
Miskiewicz - Stolarski, Glowacki, Uryga, ? (ten nowy co niby go obserwujemy) albo Bunoza (bardziej mnie przekonuje niz Burliga) - Wilk/Sobolewski, Piątek - Małecki, Mila, Sarki - Demjan . Mila rozwiazalby Nasz problem jezeli chodzi o pozycje ofensywnego pomocnika a dzieki temu nie musielibysmy ogladac w akcji Garguły (od 1 minuty).

Teraz ławka rezerwowych:
1. Bieszczad (a moze sciagniemy kogos innego) lub Pareiko (jezeli przedłuzymy umowe)
2. Jovanovic
3. Wilk lub Sobolewski
4. Chrapek
5. Szczewczyk
6. Gargula
7. Boguski

A jeszcze w obwodzie byłby Chavez (o ile nie bedzie chcial odejsc lub klub bedzie chcial sie go pozbyc), Burliga, Czekaj, Brud czy Buras no i Nalepa, ktory wraca po tym sezonie. Jezeli jednak Mila by nie przyszedl to zostaje Boguski/Chrapek/Garguła do srodka. I fajnie byłoby gdyby taka druzyne prowadzi Kazimierz Moskal ale niestety bedziemy zmuszani ogladac Smude. Teraz mozecie komentowac czy to co podalem Wam pasuje


PS1: ławka i 1 skład podałem taki bo nie licze na zbyt duzo transferow.

PS2: pozostaje jeszcze sprawa co z Kosowskim czy klub bedzie chcial go jeszcze zatrzymac na kolejny sezon czy nie a z tego co Kosa mowił mogłby jeszcze pograc

PS3: a osobom takim jak Iliev, Sikorski czy Genkov dziekujemy (z tym ostatnim ponoc klub chce sam rozwiazac kontrakt bo inaczej musiałby zostac)
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 19.05.2013 o godz. 14:47.
Odpowiedz cytując