Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23646
Stary 19.05.2013, 10:59
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że problem Górnika w kontekście pucharów to brak stadionu. Mając gotowy, pojemny, nowy, ładny obiekt dużo chętniej będą się o te puchary bić. Tym bardziej, że o ile wiem mają tam jakieś ograniczenia finansowe, przechodzą małą restrukturyzację. Nie byłoby pewnie aż takiego problemu gdyby nie durne podziały geograficzne UEFA w pierwszych rundach LE.
Te podziały nie zostały zdjęte?
Odpowiedz cytując