ociec Ciemka napisał(a):

Chrapkowi brak szybkości, siły, wytrzymałości, a przede wszystkim chęci.
A Boguskiego bym bronił: często mnie denerwują jego zagrania ale wychodzi do piłki, sporo widzi, bardzo szybko przemieszcza się po boisku i często zamiary ma niezłe. Przez to jest może nawet bardziej irytujący. Wydaje mi się, że w lepszej drużynie grałby lepiej.
|
Nie ma techniki użytkowej. Przyjęcie jak w ambasadzie i prowadzenie piłki na radar. Pomimo tego jest JEDYNYM naszym piłkarzem, który cały czas jest pod grą, tworzy linie podania, i - co rzadkie u nas - stara się wszystko robić w ruchu, na szybkości.
Tu jest Wisła, cudów nima.
Ale ciśnięcie po Rafale, że odstaje mentalnie albo że nie daje z siebie stu procent na boisku jest śmieszne. To nie jest rugby, są gracze do konstruowania i są pitbule. Pitbul i konstruktor w jednym w tym sporcie to ideał. W naszej lidze ideałów nie ma.