Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 19.05.2013, 09:32
Zimnocha ktoś oglądał? Widziałem mało starć tego pięściarza, a że ma walczyć ze Szpilką chciałem wyrobić sobie o nim opinię. Jeśli to co widziałem podczas walki z McCallem jest wszystkim, co Krzysztof ma do zaoferowania to Artur położy go w pierwszych rundach ciężkim nokautem. Staruszek trafiał Zimnocha prostymi jak chciał - gdyby mu szybkości starczało na ponowienie ataku choćby ciosem sierpowym Zimnoch nie dotrwałby do końca pojedynku.
Odpowiedz cytując