Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23644
Stary 19.05.2013, 09:08
Wydaje mi się, że problem Górnika w kontekście pucharów to brak stadionu. Mając gotowy, pojemny, nowy, ładny obiekt dużo chętniej będą się o te puchary bić. Tym bardziej, że o ile wiem mają tam jakieś ograniczenia finansowe, przechodzą małą restrukturyzację. Nie byłoby pewnie aż takiego problemu gdyby nie durne podziały geograficzne UEFA w pierwszych rundach LE.
Odpowiedz cytując