Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23643
Stary 19.05.2013, 07:06
Festence napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem ciekaw co zrobią włodarze Górnika, którzy nie chcą pucharów. Jakiś stadion pewnie wpiszą aby dostać licencję na puchary, i będą mieć ciężki orzech do zgryzienia jeżeli naprawdę do nich awansują.

Jak Śląsk nie dostanie licencji, co jest bardzo prawdopodobne, Polonia to zupełnie inna kwestia, więc kto ma grać? Zagłębie czy Górnik?

Obecnie pewną trójkę stanowią Legia, Lech, Piast. Będę bardzo zdziwiony, jeśli Gliwice nie będą mieć pucharów..

Kto czwarty do gry? Górnik nie chce, Polonia i Śląsk nie mogą, Wisła nie może i nie może grać? To ósme Zagłębie? :/
W każdym razie Zabrze musi się naprawdę postarać aby spaść w tabeli za Zagłębie/Wisłę.
Jeśli byś twardo stąpał po ziemi i potrafił trzeźwo ocenić swoje możliwości to też byś nie chciał pucharów.

Powiedzmy sobie szczerze. Walka o LM to priorytet i gra warta świeczki.
Nawet mimo niepowodzenia to przy dobrym rozstawieniu można z automatu zagrać w grupach LE.

Natomiast bój o LE już taki intratny nie jest.
Prawdopodobieństwo załapania w.......u od polarnych Eskimosów , koczowniczych tatarów czy gwardii papieskiej z roku na rok rośnie...

Czasami lepiej siedzieć z boku i śmiać się z innych.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując