|
haahah, jaszczur dobre dobre...
Ale niestety taka jest nasza rzeczywistość :(
Ale w przypadku Wisły brak kasy można szybciutko załatać, naszym właścicielem.
On zawsze jak daje kase Wiśle to traktuje to jako pożyczkę. Bez przesady, tak nie można do tego podchodzić.
|