Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 19.05.2013, 07:01
haahah, jaszczur dobre dobre...
Ale niestety taka jest nasza rzeczywistość :(
Ale w przypadku Wisły brak kasy można szybciutko załatać, naszym właścicielem.
On zawsze jak daje kase Wiśle to traktuje to jako pożyczkę. Bez przesady, tak nie można do tego podchodzić.
Odpowiedz cytując