Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 19.05.2013, 06:55
Tylko dwa zespoły z I ligi mają pieniądze na ekstraklasę i chcą tej ekstraklasy są nimi Zawisza i Cracovia więc dalsze dywagacje kto awansuje są zbyteczne.
Odpowiedz cytując