|
Widać, że Górnikowi nie jest na rękę grać w europejskich pucharach. Spięli się na 3 najważniejsze dla nich mecze w rundzie (derby z Piastem i Ruchem oraz równie ważny dla kibiców mecz z Widzewem), a resztę olali. Został im jeden prestiżowy mecz(z nami), gdzie pewnie zagrają na 100%,a mecze z Pogonią i Lechią odpuszczą. Chociaż po nieprzyznaniu licencji Śląskowi nawet 6 miejsce może dać im puchary. Nie zdziwię się zatem jeśli dostaną trzy kolejne mecze w czapkę co i tak może nie wystarczyć by wypaść poza 6. Gdybym miał obstawiać kto awansuje do pucharów, to oprócz Legii i Lecha byłby to Piast i Zagłębie, o ile Śląsk nie uratuje licencji.
Ciekawe co powie Drozd na temat karnego.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 18.05.2013 o godz. 19:46.
|