fialo napisał(a):

|
Znacząco się jak widać różnimy w ocenie tego "gracza". Jak dla mnie to piłkarskie drewno, porównywalne do Łukasza Burligi. Szybkosć 0, technika 0, ambicja 0, mogę wymienać dalej, już wg mnie nawet Sikor sprawia lepsze wrażenie.
|
Wrażenie może tak, ale co ze strzelaniem goli?
Genkov ma wyraźnie dość Wisły więc na ten moment i miejsce masz rację.
Z tym że Sikor ambicja ponad 0, za to umiejętności niestety zero lub coś w tym rodzaju.
Podziękować obu z powodów jak wyżej.