Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1045
Stary 18.05.2013, 18:53
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Więc rozkmina czy kasa pójdzie "Na kolejnych Bunozów, Jovaniców, Riozów" to 'druga pochodna' z bzdury jaką jest odkręcenie kurka przez Cupiała. Nie odgrzewaj kotleta który już śmierdzi.
Post opierał się na mojej wcześniejszej dyskusji z rav-em i maaarcinem w shoutboxie.
Nie wchodząc w szczegóły - są przesłanki, że ów "kurek" z pieniędzmi zostanie odkręcony (albo nie). rav i maaarcin raczej nie tworzą wirtualnej rzeczywistości, skoro dotarły do nich takie informacje, to znaczy że coś może być na rzeczy. Pewnie powiedzieli tyle ile mogli, ponieważ było to na shoutboxie, więc uznałem że mogę to na luzie przytoczyć.

Nie znając kontekstu tej rozmowy nie bardzo wiesz do czego pijesz, ale przynajmniej nie próbujesz - jak Grantar - dorabiać ideologii.

Sens mojej wypowiedzi był prosty - większe pieniądze mogą być przekleństwem, jeżeli znów zostaną wyrzucone w błoto. Za błędy i nieprawidłowości zapłacą nie Bednarz, Kapka czy Rogala, tylko Wisła.

Wybacz, Grantar, ale masz u mnie ignora. Nie trudź się.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.05.2013 o godz. 19:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując