Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1680
Stary 18.05.2013, 18:22
AYALA napisał(a):Wyświetl post
skoro mamy walczyć w przyszłym sezonie o górną połowe tabeli to ktoś z trójki Brosz,Stokowiec albo Nawałka byłby najlepszy
I magiczny garnitur Pana Stokowca bedzie przynosił Nam szczescie Zapewne i tak trzeba sie szykowac na Smude
Odpowiedz cytując