fialo napisał(a):

|
No no tu się zgadzam. Cwetan to kawał napastnika. O jego bajecznej technice można by opowiadać miesiącami. Zarabia strasznie małe pieniądze i strzela tyle goli. Nie wspominam już o asystach. Szkoda tylko, że w lecie zły wujek Cupiał sprzeda go od razu jak się znajdzie chętny zza granicy, nasz atak już nie będzie taki sam, zastąpienie zawodnika dającego tyle jakości będzie graniczyć z cudem :(
|
Ale po co to?
Napisałem przecież:
Zawodnik przy piłce jest spanikowany (
nie dotyczy [...],
Genkowa [...]).
Co znaczy po polsku: Kiedy Genkow jest przy piłce nie panikuje, ale stara się wybrać najrozsądniejsze rozwiązanie - strzał, zgranie, oddanie piłki lepiej ustawionemu koledze.To czy jest bajecznym napastnikiem czy nie to inna sprawa.