Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20322
Stary 18.05.2013, 17:04
markowywislak napisał(a):Wyświetl post

Najpierw trzeba oczyścić skład z takich osób jak Jaliens,Burliga,Głowacki,Boguski,Genkov,Sikorski,G arguła,Kosowski. Bo dużo osób wychodzi z założenia że Głowacki musi grac bo zostawi serce itp. Jak tak będziemy myśleć to możemy równie dobrze powiedzieć że Krzoske wpuścić i też zostawi serce.
Zero sentymentów-jesteś chu jowy to wypad-proste,a nie ja słysze non stop że Sikorskiemu trzeba dać szanse bo to dobry napastnik tylko musi sie odblokować....HEL[P
Chciałem tylko dodać iż ten "chujowy" według Ciebie Kosowski, był naszym najlepszym zawodnikiem wczoraj)
Co do meczu, zagraliśmy słabo i nie wyciągałbym z tego daleko idących wniosków, całą ta runda była marna w naszym wykonaniu, przepleciona dosłownie kilkoma niezłymi występami, które w kontekście całego sezonu nie mają wielkiego znaczenia.
Nowy trener + nowi zawodnicy(nie z łapanki) = możemy walczyć w nowym sezonie o pierwszą trójkę, czy to jest możliwe to już inna kwestia, i chyba wolę nawet nad tym nie myśleć. Aby podsumować cały ten sezon, potrzeba się chyba na*ebać i wtedy może by naszły jakieś pozytywne wnioski.
Odpowiedz cytując