Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23634
Stary 18.05.2013, 15:32
Po 7 latach Legia Mistrzem Polski juz raczej na pewno. 2 razy z rzedu byc frajerami to sztuka, ktora sie Legii nie uda. Teraz to tylko jakas katastrofa moze pozbawic ich Mistrzostwa. Podobnie jak Kocur mam nadzieje, ze z LM szybko sie pozegnaja chociaz w LE to niech sobie grają.
Odpowiedz cytując