|
Po 7 latach Legia Mistrzem Polski juz raczej na pewno. 2 razy z rzedu byc frajerami to sztuka, ktora sie Legii nie uda. Teraz to tylko jakas katastrofa moze pozbawic ich Mistrzostwa. Podobnie jak Kocur mam nadzieje, ze z LM szybko sie pozegnaja chociaz w LE to niech sobie grają.
|