Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23633
Stary 18.05.2013, 15:25
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Zasłużony to fakt.

Ale skończmy lizanie się po fiutach i wysyłanie gratulacji - życzę im odpadnięcia jeszcze w rundzie przedwstępnej
Wole Legia z tytułem niż Amice z majstrem! Ale dla mnie ten mecz i ten sezon to jak wybór miedzy dżumą i cholerą.

I tak jak Ty życzę Legii i Amice odpadniecia w rundzie przedwstepnej!
Odpowiedz cytując