Kocur napisał(a):

Zasłużony to fakt.
Ale skończmy lizanie się po fiutach i wysyłanie gratulacji - życzę im odpadnięcia jeszcze w rundzie przedwstępnej
|
Wole Legia z tytułem niż Amice z majstrem! Ale dla mnie ten mecz i ten sezon to jak wybór miedzy dżumą i cholerą.
I tak jak Ty życzę Legii i Amice odpadniecia w rundzie przedwstepnej!
