Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23629
Stary 18.05.2013, 14:43
Cała Polska żałuje...

Powiem tylko tyle, że widziałem zaledwie ostatnie 20 minut transmisji w TVP. Jak tak dalej pójdzie, to Legia zostanie czymś, co nazwałbym Polskim Klubem Piłkarskim Lemingów (nie chcę obrażać tutaj prawdziwych kibiców, więc Wy nie bierzcie tego do siebie).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując