|
Cała Polska żałuje...
Powiem tylko tyle, że widziałem zaledwie ostatnie 20 minut transmisji w TVP. Jak tak dalej pójdzie, to Legia zostanie czymś, co nazwałbym Polskim Klubem Piłkarskim Lemingów (nie chcę obrażać tutaj prawdziwych kibiców, więc Wy nie bierzcie tego do siebie).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|