bonawentura napisał(a):

|
To zdanie pana Sachsa pokazuje ewidentnie, do czego w tym klubie służy Bednarz. Jeśli ktoś nie wierzy, to niech wreszcie do diabła uwierzy, że tutaj nie chodzi o dobro Wisły. Tu chodzi o dobro Pana Cupiała i świty.
|
Bednarz to marionetka-figurant, jego wpływ na strategiczne decyzje jest pewnie tak duży jak wpływ Bronka Komorowskiego na stan Polski.