Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4667
Stary 18.05.2013, 14:19
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
To zdanie pana Sachsa pokazuje ewidentnie, do czego w tym klubie służy Bednarz. Jeśli ktoś nie wierzy, to niech wreszcie do diabła uwierzy, że tutaj nie chodzi o dobro Wisły. Tu chodzi o dobro Pana Cupiała i świty.
Bednarz to marionetka-figurant, jego wpływ na strategiczne decyzje jest pewnie tak duży jak wpływ Bronka Komorowskiego na stan Polski.
Odpowiedz cytując