|
Z Sikorskim mają przedłużyć kontrakt? Bo nie jestem w stanie zrozumieć po jaką cholerę Kulawik wciska go na siłę do pierwszego składu? Ten facet jest zupełnie bezproduktywny, pomylił zawód.
lazy-trafiłeś w sedno
Ostatnio edytowane przez piter116 : 18.05.2013 o godz. 12:41.
|