syryls napisał(a):

|
Nie ogarniam jednego po co podpisywali kontrakt z Burligą jeśli wiadomo że w Letnim Okienku trzeba zatrudnić lewego obrońcę, na prawej stronie pasuje ograć Stolarskiego i mamy boki obrony gotowe to na kiego grzyba nam beznadziejny Burliga który pewnie sam będzie domagał się gry... Ktoś tam nie mysli, a jeśli już to bardzo krótkofalowo
|
Skąd pomysł, że zatrudnimy jakiegoś LO?
Ostatnim prawdziwym u nas był kto? Mihajlović? Stolarczyk?
Z Burligą przedłużyli, bo jest tani. Myślisz że skąd się bierze ta redukcja budżetu o 45%?