WISŁAZWE napisał(a):

A ja byłby szczęśliwy gdyby Łukasz Burliga, Łukasz Garguła, Daniel Sikorski - poszli po rozum do głowy i już dziś rozwiązali swój kontrakt z Wisłą, bo oni bardziej hańbą koszulkę z Białą Gwiazdą niż wspomniany Chrapek.
Nie uważam, że Chrapek jest zawodnikiem idealny, zajebisty i super. Jak każdy ma swoje wady i zalety - ale moim zdaniem jest jednak kilka stopni wyżej niż wspomniana wyżej trójka.
Szkoda tylko, że niektórzy czekają aż mu się noga powinie a teraz dowiaduje się że strzelone bramki z Koroną były farciarskie.. Wiesz może i były ale zostały strzelone, co w tym sezonie w wykonaniu naszych kopaczy trzeba uznać za sukces, jeden zawodnik strzela dwie bramki w meczu, kiedy były podobnie? Jak się nie mylę to na Widzewie (Boguski).
Nie liczę na to, że Michał zostanie zbawicielem Wisły, chciałbym aby stał się solidnych ligowcem - do tego potrzebne mu jest ogranie i zdobycie doświadczenia co moim zdaniem przyjdzie z czasem.
Mogę Cię również zmartwić tym, że z dobrego źródła wiem iż kontrakt dla Chrapka jest już gotowy. Wybacz.
|
Co ty masz do Burligi? Gra jak umie, sami przedłużyliśmy z nim kontrakt - o co i do kogo masz pretensje? Przynajmniej daje z siebie 100%.
A
Chrapkowi nie podwinęła się noga, tylko po raz kolejny pokazał gdzie ma grę dla Wisły. Atakujesz Gargułę - więc pytanie: kto pokazuje większe zaangażowanie w meczach? Kto więcej biega? Obawiam się, że jednak nie Chrapek...
Jeżeli jego kontrakt jest już gotowy, to jest mi bardzo przykro. To oznacza, że można się na boisku opierdalać, a potem żądać podwyżki.
Napisałem i powtórzę to jeszcze raz - ten człowiek jest mentalnie niezdolny do gry w Wiśle. Brak jakiejkolwiek ambicji, mierne umiejętności i żenująca motoryka - to wszystko są niestety fakty.