WISŁAZWE napisał(a):

Wiedziałem
Michał Chrapek w meczu z Koroną strzelił dwie bramki. Ani jednego komentarza krytyki nie było. Po wczorajszym meczu wysp czekających tylko aż słabiej zagra został poprawiono o 100%.
Pocieszę Was, macie kilka dnia aby znaleźć sobie kolejną ofiarę bo Chrapek z Ruchem nie zagra.
|
Zaangażowanie jakie pokazuje Chrapek jest
skandaliczne. Dwie farciarskie i wynikające z ułomności obrońców Korony (przy obu był nieobstawiony) bramki niczego tu nie zmieniają.
Byłbym szczęśliwy, gdyby Chrapek już nigdy nie założył koszulki z Białą Gwiazdą. Nie zasługuje na to nie przez brak umiejętności (taki Burliga ma nawet gorsze), nie przez brak szybkości czy wydolności, tylko - zrąbaną mentalność.
Ale pewnie Kosowski też nie wie o czym mówi.
Chcesz, to sobie sprawdź co napisałem o Chrapku po ostatnim meczu z Jagiellonią.
Byłbym zapomniał -

Faktycznie jest z czego...
Mnie się wydaje, że niektórzy tutaj pojechali ostro z "młodymi, ambitnymi, niegorszymi Wiślakami" i teraz wypierają rzeczywistość, bo nie ma niczego (tm Kononowicz): umiejętności, ambicji ani wyników.