Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 18.05.2013, 11:37
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy Chrapkowi nie chce się biegać (no może to dodatkowy aspekt), ale raczej wygląda mi na to, że on po prostu pod względem wydolności nadaje się li tylko do max 2 ligi. Technicznie w takiej małej gierce jest niezły, ale dla przykładu niejaki Chomątek - mistrz żonglerki piłką grał onegdaj chyba tylko na poziomie 3 lub 4 ligi.
Tak więc, może i on był Chrapkiem w 1 lidze, ale w Wiśle to jest tylko "Człapkiem" (sorry, że przekręcam nazwisko, ale szlag człowieka trafia jak się widzi jego nieudolną i mało zdecydowaną postawę wobec Mili przy pierwszej bramce). Przestańcie wiązać z tym cienkim grajkiem jakiekolwiek nadzieje na przyszłość.
Ja go skreśliłem po ostatnim meczu z Jagiellonią.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.05.2013 o godz. 11:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując