wolfy napisał(a):

Tu się zgadzamy. Poziom pomiędzy Ruchem Chorzów a Koroną Kielce.
Jak słyszę, że Chrapkowi znowu się nie chce biegać, to życzę mu jak najszybszego kontynuowania kariery w innym klubie.
|
A po co ma biegać jeśli już został gwiazdą bo się od niego 2 razy piłka do bramki odbiła?
No i ambitni młodzi Polacy nie mają obowiązku biegać!
Koronę pokonaliśmy po farciarskiej bramce na 1-0 ja nas plasuję pomiędzu Bełchatowem a Pogonią
