|
Moje subiektywne oceny:
Miśkiewicz-mógł się zachować trochę lepiej przy pierwszej bramce , ale później i tak nas parę razy uratował 3/6
Stolarski- wyszedł nieskoncentrowany i Patejuk robił z nim co chciał,potem lepiej ale parę razy podał do piłkarzy Śląska 1,5/6
Chavez- kolejny beznadziejny mecz Chaveza , w ogóle dziwne że zagrał patrząc na to jak spisywała się MW z nim w składzie 1/6
Uryga-słabo ale chyba najlepszy z naszych obrońców 2/6
Burliga- to nie jego wina, że Wisła nie ma LO a Kulawik tam go wystawia . Poziom sportowy tak 1,2 liga 1,5/6
Wilk - robił to co zwykle,atutów ofensywnych jak wiemy nie ma 2/6
Chrapek- 2 przypadkowe bramki z Koroną nie wystarczą by nazwać go piłkarzem,najgorszy na boisku,to jaką "ambicją" wykazał się przy stracie drugiej bramki pokazuje ,że nie zasługuje grać w koszulce Wisły,Sobolewski w wieku 70 lat będzie lepszy 1/6
Sarki- dosłownie dwa przebłyski 1,5/6
Kosowski- nie biega jak dawniej ale wczoraj był najlepszy na boisku, robił co mógł 3/6
Boguski- tracił piłki ale przynajmniej chciał grać 2/6
Sikorski- jak zwykle,chciał ale nie mógł 1,5/6
Garguła- coś tam próbował 1,5/6
Genkow- oddał strzał na bramkę 1,5/6
|