Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 18.05.2013, 08:59
Moje subiektywne oceny:

Miśkiewicz-mógł się zachować trochę lepiej przy pierwszej bramce , ale później i tak nas parę razy uratował 3/6

Stolarski- wyszedł nieskoncentrowany i Patejuk robił z nim co chciał,potem lepiej ale parę razy podał do piłkarzy Śląska 1,5/6

Chavez- kolejny beznadziejny mecz Chaveza , w ogóle dziwne że zagrał patrząc na to jak spisywała się MW z nim w składzie 1/6

Uryga-słabo ale chyba najlepszy z naszych obrońców 2/6

Burliga- to nie jego wina, że Wisła nie ma LO a Kulawik tam go wystawia . Poziom sportowy tak 1,2 liga 1,5/6

Wilk - robił to co zwykle,atutów ofensywnych jak wiemy nie ma 2/6

Chrapek- 2 przypadkowe bramki z Koroną nie wystarczą by nazwać go piłkarzem,najgorszy na boisku,to jaką "ambicją" wykazał się przy stracie drugiej bramki pokazuje ,że nie zasługuje grać w koszulce Wisły,Sobolewski w wieku 70 lat będzie lepszy 1/6

Sarki- dosłownie dwa przebłyski 1,5/6

Kosowski- nie biega jak dawniej ale wczoraj był najlepszy na boisku, robił co mógł 3/6

Boguski- tracił piłki ale przynajmniej chciał grać 2/6

Sikorski- jak zwykle,chciał ale nie mógł 1,5/6

Garguła- coś tam próbował 1,5/6

Genkow- oddał strzał na bramkę 1,5/6
Odpowiedz cytując