arti napisał(a):

|
Masz rację. Był, nie podpisano go po czym odnalazł się w Śląsku.
|
Grał nawet w sparingu Wisły, który rozegrała z KSZO na stadionie Hutnika. Miałem możliwość oglądania tego meczu. Elsner wypadł w nim nieźle i wydawało się, że go podpiszą.