|
Takiego co to głównie potrafił się drzeć i wk...wiać to mieliśmy na początku tego sezonu. Wyniki wcale nie były lepsze a nawet gorsze. Tomek Kulawik jest słabym trenerem, jak większość w tej lidze, ale jego wyniki są w głównej mierze determinowane jakością piłkarzy a nie jego umiejętnościami trenerskimi. Z gó.... bata nie ukręcisz.
|