Bambo1906 napisał(a):

|
Co myślicie o Elsnerze? Odchodzi ze Śląska, a z tego co go obserwowałem to całkiem ciekawy zawodnik, zawsze harował w defensywie, a i przydatny w ofensywie, może by się nam przydał. W ogóle wielu ciekawych zawodników można by teraz za niewielkie pieniądze ściągnąć. Wszołek, Elsner, Piątek, Przybecki, Pazio.
|
A czy przypadkiem Elsner nie był u nas kiedyś na testach? Albo coś pomieszałem