Temat
:
[27 kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, 17 maja 20:45.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
60
18.05.2013, 05:40
Cóż.. pyrrusowe zwycięstwo Śląska bo pewnie i tak nie dostaną licencji na puchary, a nam ją może dadzą więc...
Serio to obawiam się, że w piątek może być akcja ratunkowa dla Ruchu i będziemy jeszcze smutniejsi.
arti