wolfy napisał(a):

Holendrzy to przeszłość. Teraźniejszość i najbliższa przyszłość to Bednarz, Kapka, Rogala. No i być może Smuda.
|
Kto by się tym martwił?
Góra 2 sezony i stanowisko prezesa obejmie Valckx. Dyrektorem sportowym zostanie Maaskant a trenerem wybranym drogą konkursową będzie oczywiście Basałaj.