Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20317
Stary 17.05.2013, 23:50
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Trzeba szybko podpisywać na 5 lat najlepiej bo nam Legia wykradnie kolejną perłę i Bogusław nie będzie chciał budować akademii przez to...
Że niby Chrapek to taka perła, którą Legia nie szczędząc wysiłków będzie próbowała nam podkraść? Panowie i Panie bez jaj. Pomyślmy chwilę.. na jego pozycję obecnie mają Łukasika, który gra w reprezentacji Polski plus na zmianę Furmana który jest młody mniej więcej w wieku Chrapka a gra przyzwoicie w lidze i na pewno na ten moment lepiej się prezentuje niż Chrapek.

Według mnie Chrapek nie jest zbawieniem Wisły i mimo iż ostatnio strzelił 2 bramki w jednym meczu to na siłę go trzymać nie ma sensu i dawać mu nie wiadomo co bo żaden z niego gwiazdor. Jak mu nie pasi kontrakt to won grać w Kolejarzu Stróże czy innej Nieczy i już.
O wiele obiecującym gościem jest wg mnie Stolarski i ma ojca który mu w głowie układa tak jak być powinno. Jemu trza kibicować!
Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát!

Nasz naród jak lawa
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi
Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi...

Adam Mickiewicz "Dziady cz. III"
Odpowiedz cytując