KrzychooR napisał(a):

|
Trzeba szybko podpisywać na 5 lat najlepiej bo nam Legia wykradnie kolejną perłę i Bogusław nie będzie chciał budować akademii przez to...
|
Że niby Chrapek to taka perła, którą Legia nie szczędząc wysiłków będzie próbowała nam podkraść? Panowie i Panie bez jaj. Pomyślmy chwilę.. na jego pozycję obecnie mają Łukasika, który gra w reprezentacji Polski plus na zmianę Furmana który jest młody mniej więcej w wieku Chrapka a gra przyzwoicie w lidze i na pewno na ten moment lepiej się prezentuje niż Chrapek.
Według mnie Chrapek nie jest zbawieniem Wisły i mimo iż ostatnio strzelił 2 bramki w jednym meczu to na siłę go trzymać nie ma sensu i dawać mu nie wiadomo co bo żaden z niego gwiazdor. Jak mu nie pasi kontrakt to won grać w Kolejarzu Stróże czy innej Nieczy i już.
O wiele obiecującym gościem jest wg mnie Stolarski i ma ojca który mu w głowie układa tak jak być powinno. Jemu trza kibicować!