|
Jeśli Chrapek chciał dzisiejszą grą (?) wywrzeć jakąś presję w sprawie kontraktu, to w przyszłym sezonie może oglądać mecze Wisły w tv, zagryzając gotowaną kolbą kukurydzy.
Jednak moim zdaniem na absolutne wyróżnienie zasługują trzy punkty:
1. Wystawienie Chaveza obok Urygi (prawie samobójstwo).
2. Wystawienie Burligi.
3. Długie trzymanie na boisku Boguskiego.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|