Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 17.05.2013, 23:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeśli, wpływu na wynik i tak by to nie miało...

EDIT: Krytykując pamiętajcie, że to grali młodzi, waleczni i zajebiście ambitni młodzi Polacy z Wisłą w sercu.
No to przecież widać super poprawę w stosunku do podłego zaciężnego wojska zagranicznego. Ta walka o każdy metr boiska. W końcu mamy młodych Polaków gwarantujących pewien poziom
Odpowiedz cytując