wolfy napisał(a):

Nawet jeśli, wpływu na wynik i tak by to nie miało...
EDIT: Krytykując pamiętajcie, że to grali młodzi, waleczni i zajebiście ambitni młodzi Polacy z Wisłą w sercu.
|
No to przecież widać super poprawę w stosunku do podłego zaciężnego wojska zagranicznego. Ta walka o każdy metr boiska. W końcu mamy młodych Polaków gwarantujących pewien poziom
