fialo napisał(a):

|
Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV....
|
Post roku jak dla mnie, zapisałem go sobie
Tak przy okazji i zostając przy temacie - co powiedział Kosa po meczu?