Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 17.05.2013, 22:45
fialo napisał(a):Wyświetl post
Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV....
Post roku jak dla mnie, zapisałem go sobie

Tak przy okazji i zostając przy temacie - co powiedział Kosa po meczu?
Odpowiedz cytując