Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 17.05.2013, 22:38
Za to co dzis zrobila ta druzyna sabotażystów to nie powinno im sie juz nawet zaklasnać
.Nie wolno.Oni juz na nic nie zaslugja.Kulwika zwolnic jeszcz dzis ,grajmy wogole bez trenera bo to bez roznicy czy on jest czy nie.

Wisla to jest cos wiecej niz klub ,a ci bluzniercy co chwile ją ośmieszają.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując