fox mulder napisał(a):

Patrząc na mecze z czołówką podwórkowej ligi polskiej: trzy porażki ze Śląskiem, po dwie z Legią, Lechem i Piastem. Przypadek? Nie sądzę.
Wizja naszego bossa - Smuda, co miękkim .....m nie jest robiony + ze trzech grajcarów i jedziemy z frajerami w przyszłym sezonie. Nie może nie wyjść. A potem idziem do Europy.
|
Do tego jedna z Górnikiem, który za chwilę rozwali nas po raz drugi. Po prostu - miejsce w tabeli, bez względu czy to będzie 6 czy 12, bo to nam tylko grozi, odzwierciedla w pełni naszą dyspozycję, ligę wygrały/wygrają z nami zespoły lepsze w bezpośrednich meczach.