|
Patrząc na mecze z czołówką podwórkowej ligi polskiej: trzy porażki ze Śląskiem, po dwie z Legią, Lechem i Piastem. Przypadek? Nie sądzę.
Wizja naszego bossa - Smuda, co miękkim .....m nie jest robiony + ze trzech grajcarów i jedziemy z frajerami w przyszłym sezonie. Nie może nie wyjść. A potem idziem do Europy.
|